Próbna ewakuacja przeciwpożarowa

W piątek 6 grudnia 2019 r. przeprowadzono w szkole próbną ewakuację przeciwpożarową, w której uczestniczyły dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasińcu i Węgrzynowie. Całą akcję nadzorował dowódca Jednostki Pożarniczo – Gaśniczej w Makowie Maz.Pan Michał Kacprzycki. Ewakuacja przebiegła prawidłowo, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi znali procedury i zastosowali się do nich. Panowie strażacy dali pokaz swoich umiejętności. W nagrodęza sprawną ewakuację przywieźli dzieciom św. Mikołaja. Była to wspaniała niespodzianka, szczególnie dla przedszkolaków. Dzieci mogły wsiąść do samochodów strażackich i odbyły krótką przejażdżkę. Dziękujemy strażakom za dodatkowe atrakcje i możliwość goszczenia ich w naszej szkole.

Opracowała Katarzyna Gąsiewska