Koncert Bożonarodzeniowy

#RazemNaŚwięta

Czwartkowy wieczór 19 grudnia 2019 r. był niezwykłym wieczorem w naszej szkole. Gościliśmy wtedy wiele osób: Wójta i Radnych naszej gminy, Dyrektorów GOK i Biblioteki Publicznej, przedstawicieli Rady Rodziców, panie z Kół Gospodyń ze Szczuk i Szlas Burych, a także rodziców i mieszkańców naszej miejscowości. W świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie  ze  szkolnego zespołu muzycznego prowadzonego przez p. J. Napiórkowską. Naszym gościom zaprezentowaliśmy muzyczne widowisko o tematyce bożonarodzeniowej. Jak na koncert muzyczny przystało, w programie znalazły się utwory wokalne, baletowe i  taneczne wykonywane przy dźwiękach muzyki klasycznej i nowoczesnej. Widzowie nagrodzili młodych artystów owacjami na stojąco. Pan Wójt, pan Artur Łomiak oraz pani Wanda Skonieczna podziękowali pani Joannie Napiórkowskiej oraz uczniom za piękny występ, który był na wysokim poziomie artystycznym.

Opracowała Joanna Napiórkowska