Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

22 września 2017 r. na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiadały: Weronika Komorowska, Patrycja Przybysz i Wiktoria Skowrońska.

W wyborach brali udział uczniowie klas II – VII szkoły podstawowej i II – III gimnazjum.

Każda osoba głosująca mogła zaznaczyć dwóch kandydatów. Zaznaczenie większej lub mniejszej liczby kandydatów powodowało unieważnienie głosu.

W klasie:

II SP zagłosowało 9 uczniów,
III SP zagłosowało 14 uczniów,
IV  zagłosowało 15 uczniów,
V zagłosowało 13 uczniów,
VI  zagłosowało 12 uczniów,
VII zagłosowało 18 uczniów,
II G zagłosowało 13 uczniów,
III G zagłosowało 15 uczniów,

Łącznie zagłosowało 109 uczniów i 9 nauczycieli. Jeden głos został unieważniony.

WYNIKI:

PRZEWODNICZĄCA - Adrianna Kurowska