Światowy Dzień Zwierząt

Członkowie PCK i Szkolnego Koła Wolontariatu ogłosili we wrześniu zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska. Zbiórka trwała do16 października 2018 roku. 17 października rodzice wolontariuszy wraz z opiekunem SKW przekazali wszystkie zebrane dary ( karma, zabawki, koce ) zwierzętom ze schroniska w Makowie Mazowieckim. Zbiórka karmy była podsumowaniem akcji przeprowadzonej w naszej szkole z okazji ŚWIATOWEGO DNIA ZWIERZĄT, który obchodzimy 4 października każdego roku. Wszystkim, którzy okazali serce opuszczonym zwierzakom serdecznie dziękujemy.

Pamiętajmy o pomaganiu zwierzętom każdego dnia :)

SKW i PCK