Zbiórka zniczy - akcja charytatywna

W dniach 22 - 26 października członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu poprosili uczniów naszej szkoły o przyniesienie zniczy, które zostaną zapalone na grobach zapomnianych, takich, którymi z różnych względów nikt się nie opiekuje, na cmentarzu  parafialnym w Krasnem. Nasza akcja spotkała się z ogromnym odzewem, za co składamy wszystkim serdeczne podziękowania. Znicze, które od Was, Drodzy Uczniowie otrzymaliśmy, zostały rozstawione  na cmentarzu 26 października, a zapłoną 1 listopada 2018 roku. Pamiętajmy o wszystkich, którzy odeszli.