Gminny Konkurs Plastyczny - ,,STOP PRZEMOCY!"

W poniedziałek 21.10.2019r. nasi uczniowie uczestniczyli w podsumowaniu gminnego konkursu plastycznego „STOP PRZEMOCY!” zorganizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Płoniawach-Bramurze.Po koncercie profilaktycznym poprowadzonym przez Jacka i Michała Musiatowiczów nastąpiło przedstawienie laureatów. Z naszej szkoły do konkursu zakwalifikowano 10 prac. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych. Był to niezwykle miły moment, ponieważ większość miejsc przypadła naszym uczniom. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria klas V-VI:

1. Wiktor Wenda
  2. Amelia Groch
  3. Kaja Kałamańska

wyróżnienia: Maja Heromińska i Julia Kacprzykowska

Kategoria klas VII-VIII:

1. Oliwia Bojarska
  2. Anna Siarkowska

Ponadto w konkursie wzięli udział: Piotr Michalski, Tymoteusz Sieniawski i Angelika Sitarska.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!.

Joanna Napiórkowska