Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Indywidualne biegi przełajowe

Wyniki indywidualnych biegów przełajowych w

Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

POWIATU MAKOWSKIEGO

SZEŚĆ MEDALI zdobyli nasi uczniowie w tym 3 ZŁOTE !!!

Szkoła Podstawowa

1. Jakub Kocyła I miejsce rocznik 2004 chłopcy (mistrz powiatu) kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  2. Patryk Szczepański II miejsce rocznik 2005 chłopcy (v-ce mistrz powiatu)
  3. Zuzia Radzymińska V miejsce rocznik 2003 dziewczęta, kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  4. Damian Chełchowski V miejsce rocznik 2003 chłopcy, kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  5. Piotr Studzinski V miejsce rocznik 2004 chłopcy, kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.

Gimnazjum

1. Mateusz Gach I miejsce rocznik 2001 chłopcy (mistrz powiatu) kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  2. Julia Kocyła I miejsce rocznik 2001 dziewczęta (mistrzyni powiatu) kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  3. Olek Komorowski III miejsce rocznik 2002 chłopcy kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.
  4. Martyna Krupińska III miejsce rocznik 2002 dziewczęta kwalifikacje do zawodów międzypowiatowych w Ostrołęce.