„NA DOBRY START”

Dnia 10 grudnia 2019 r. uczniowie klasy IV uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez specjalistę z poradni psychologiczno-pedagogicznej panią Annę Pomaską. Celem zajęć było rozbudzenie w uczniach osobistej motywacji do pracy, a tym samym zwiększenie efektywności uczenia się. Przejście do II etapu edukacyjnego to bardzo trudny okres w edukacjidzieci. Wymagają one wtedy szczególnego wsparcia zarówno ze strony nauczycieli jak i rodziców. Zapewniamy im zatem jak najlepsze warunki i stwarzamy sprzyjające okoliczności do rozwoju. Temu również miały służyć zajęcia przeprowadzone przez panią pedagog pt. „Na dobry start”. Uczniowie mieli okazję samodzielnie wskazać dlaczego warto się uczyć. Omawiali trudności i przeszkody, które mają negatywny wpływ na naukę, ale również możliwości ich pokonywania. Drodzy czwartoklasiści życzymy Wam wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z nauki!

Sporządziła: Grażyna Chodkowska