List Prezydenta RP skierowany do naszej społeczności szkolnej

Uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III wzięli udział  w Międzynarodowym Projekcie ,,Piękna nasza Polska cała”. Koordynatorem działań podjętych w ramach tego projektu była p. Sylwia Domańska, realizowały go następujące nauczycielki: p. Anna Milewska, p. Magdalena Chełstowska, p. Grażyna Bakuła, p. Barbara Kierszak, p. Anna Kubik. Celem  akcji było wpajanie uczniom idei patriotycznych. Prezydent RP Pan Andrzej Duda przesłał do naszych uczniów i nauczycieli list z podziękowaniami  i gratulacjami  za  udział  w projekcie oraz podarował prezent – polską flagę. List od Prezydenta został odczytany na uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości. Dyrektor szkoły p. Katarzyna Gąsiewska podziękowała nauczycielom i uczniom za ich pracę. Działania w ramach projektu kontynuują panie: Grażyna Bakuła i Sylwia Domańska.

Materiał opracowała Katarzyna Gąsiewska.