Pierwsza pomoc przedmedyczna

Dziś odbyło się szkolenie dla uczniów klas I-IV oraz klas VI-VIII „Pierwsza pomoc przedmedyczna” oraz „Szkodliwość dopalaczy”, które przeprowadził profesjonalny ratownik medyczny. Pan Kamil Chrostowski. Szkolenie miało charakter warsztatowy i zaktywizowało wszystkich uczniów. Na pochwałę zasłużyli dwaj uczniowie klasy V: Miłosz Sieniawski i Alan Majkowski, którzy posłużyli się profesjonalną techniką zabezpieczenia poszkodowanego folią termiczną. Gratulujemy naszym szkolnym ratownikom: Miłoszowi i Alanowi. Dziękujemy naszej szkolnej pielęgniarce. Pani Ewelinie Chrostowskiej za zorganizowanie szkolenia, a Panu Ratownikowi za profesjonalizm. Niech oceną szkolenia pozostanie komentarz uczniów: Takie szkolenia mogłyby być codziennie!!!