Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

14 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Płoniawach-Bramurze odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM.

W eliminacjach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy w dwóch kategoriach wiekowych:
I grupa uczniowie klas I-IV
II grupa uczniowie klas V-VIII
Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Nasarzewski, Filip Groch, Paweł Michalski oraz Zofia Karwacka. Uczeń klasy 4 Antoni Nasarzewski zajął 3 miejsce. Laureaci otrzymali gratulacje i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy słodkie upominki ufundowane przez Urząd Gminy Płoniawy-Bramura. Gratulujemy Antoniemu zajęcia miejsca na podium. Wszystkim uczniom dziękujemy za wzorowe reprezentowanie szkoły.