„Co zrobić, aby chciało się chcieć…”

- pod takim tytułem odbyły się warsztaty przeprowadzonew dniu 02.12.2019 r. przez psychologa poradni psychologicznej panią Edytę Szewczak. Brali w nich udział uczniowie klasy VI i VIII. Celem zajęć było rozbudzenie w uczniach chęci do nauki, akceptacji siebie i utrwalanie własnego optymizmu niezbędnego w kształtowaniu pozytywnych działań. Zależało nam również na ukazaniu naszym wychowankom, jak mądrze gospodarować swoim czasem, aby go dobrze  wykorzystać zarówno na naukę jak i odpoczynek, ale nade wszystko na motywowaniu do wszelkiej aktywności sprzyjającej naszemu rozwojowi. To były bardzo ciekawe zajęcia –  zgodnie wszyscy stwierdzili. Udowodniły, że nauka może być pożyteczna i pasjonująca. A więc, czy warto się uczyć? Bez wątpienia tak.

Sporządziła: Grażyna Chodkowska