Gminne eliminacje OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Gminne eliminacje

OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 5 lutego 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Płoniawach-Bramurze odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
W eliminacjach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy w dwóch grupach wiekowych: I grupa – uczniowie klas I-VI szkół podstawowych i II grupa – uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kobylińska i Piotr Michalski z kl. V oraz Otylia Niedzielska i Beata Pawelczyk z kl. VII. Opiekunem uczniów była: p. Katarzyna Wenda.

Piotr Michalski i Otylia Niedzielska zajęli I miejsce i 12 marca będą reprezentowali naszą gminę na etapie powiatowym turnieju.

Laureaci otrzymali gratulacje i atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy - drobne upominki ufundowane przez Urząd Gminy Płoniawy-Bramura.