Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny konkurs recytatorski. 9 listopada 2021r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III. Celem konkursu było: • popularyzowanie wielobarwnej poezji dziecięcej, • promowanie talentów recytatorskich, • kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, • rozwijanie zainteresowań czytelniczych.W konkursie wzięło udział 21 recytatorów. Wśród prezentowanych utworów przeważały wiersze Jana Brzechwy. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Laureaci konkursu Zofia Woźniak, Antoni Nasarzewski i Michalina Sitarska będą reprezentowali naszą szkołę na na Gminnym Konkursie Recytatorskim w Węgrzynowie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji.

Grażyna Bakuła