Przygotowanie i oprawa mszy świętej: p. Barbara Wielechowska przy współudziale

p. Magdaleny Domańskiej.

Występ artystyczny: p. Anna Kubik.

Przygotowanie pocztów sztandarowych: p. Agata Lalak.

Przygotowanie uczniów do ślubowania: p. Sylwia Domańska.

Wystrój i przygotowanie szkoły, współudział w zorganizowaniu  uroczystości: p. Grażyna Chodkowska, p. Małgorzata Więcek, p. Anna Kujawa, p. Bogumiła Jazowska, p. Anna Milewska, ks. Wojciech Paradowski, p. Grażyna Bakuła, p. Katarzyna Wenda.

Opracowanie materiałów pamiątkowych: p. Joanna Napiórkowska, p. Sylwia Domańska.

Nadzór techniczny: p. Dariusz Jaworski, p. Agata Lalak, p. Mateusz Przybysz.

Filmowanie i zdjęcia: p. Anna Wronowska (rodzic).

Prowadzący: p. Dorota Brant, p. Jacek Drwęcki.

Przygotowanie i przeprowadzenie doświadczeń chemicznych: p. Małgorzata Komorowska.

Rodzice wchodzący w skład pocztu sztandarowego: p. Katarzyna Skura, p. Beata Waszkiewicz,

p. Sylweriusz Sztukert.

Pracownicy obsługi za ogromny wkład pracy w przygotowanie szkoły na przyjęcie gości.

Uczniowie, którzy przygotowali występ artystyczny.

Moderator uroczystości, organizacja i nadzór, wykonanie dekoracji, występ muzyczno-taneczny:

p. Joanna Napiórkowska.

Zarząd Rady Rodziców: p. Izabela Wenda, p. Sylwia Sztukert, p. Mariola Jakubowska,

p. Anna Sitarska.

Indywidualni sponsorzy: p. Marek Jarzębski i Koło Łowieckie „Miś Warszawa”, p. Izabela Wenda,

p. Andrzej Sękowski, p. Krzysztof Sękowski, p. Katarzyna Skura, p. Sylweriusz Sztukert,

p. Artur Łomiak.

Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt audio, zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

dyrektor szkoły Katarzyna Gąsiewska