Laboratoria Przyszłości - październik

Czas na zajęcia z drukarką 3D Flashforge Adventurer 4. Z Laboratoriami Przyszłości odkrywamy naukę w zupełnie innym wymiarze.
   Zajęcia zachęcają uczniów do pracy w zespole i kształcą umiejętności poszukiwane w zmieniającym się rynku pracy. W ramach zajęć rozwijających uzdolnienia uczniowie zaprojektowali i wydrukowali element hydrauliczny - filtr wody.

Pierwszy wydruk w naszej drukarce 3D - film

#Laboratoria Przyszłości

#Laboratoria Przyszlosci

Dzięki projektowi #Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie codziennie rozwijają twórczą pasję budowania z klocków różnych konstrukcji przestrzennych. Mnóstwo z tego radości i satysfakcji.

#LaboratoriaPrzyszlosci

Nasi pierwszoklasiści są bardzo ciekawi świata. Jak wygląda odnóże muchy, a jak skórka cebuli w powiększeniu? Oni już wiedzą! Możliwość zobaczenia tego umożliwia nam mikroskop Delta Optical BioLight 100 zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszlosci