Laboratoria Przyszłości - listopad

Na zajęciach świetlicowych wszystkim bardzo szybko mija czas. Tu uczniowie mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić chwile wolne od zajęć. Przebywając w świetlicy, biorą udział w różnych zajęciach organizowanych przez opiekunów. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszą się zabawy z wykorzystaniem klocków przestrzennych FANTAZJA i FURORA oraz słomek konstrukcyjnych zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie świetnie odwzorowują podane konstrukcje, ale również tworzą własne formy przestrzenne. Brawo!!!

#Laboratoria Przyszlosci

Zabawy te również są popularne wśród młodszym dzieci z grupy przedszkolnej.

#Laboratoria Przyszlosci

W ramach zajęć rozwijających kreatywność i uzdolnienia uczniowie klasy V pracują z mikrokontrolerami El-Go edu2BOX ARDUINO zakupionymi dzięki programowi Laboratoria Przyszłości. Uczniowie uczą się tworzyć proste obwody elektroniczne, dzięki czemu rozwijają i pogłębiają wiedzę z zakresu fizyki, informatyki oraz techniki.

#Laboratoria Przyszlosci

Adwentowe odliczanie czas zacząć! Uczniowie klasy V wzięli sprawy w swoje ręce i wykonali Kalendarz Adwentowy. Na każdy dzień adwentu przygotowali drobny upominek, tekst z Pisma Świętego i zadanie do wykonania. Dzięki materiałom z programu Laboratoria Przyszłości wszystko poszło wspaniale.