Laboratoria Przyszłości - styczeń

16 stycznia do naszej szkoły przyjechali edukatorzy z Mobilnych Laboratoriów Przyszłości. Przeprowadzili wśród uczniów z klas 4-8 interesujące zajęcia z zakresu druku 3D oraz sztucznych sieci neuronowych. Wszyscy chętnie słuchali i brali udział w pokazach przygotowanych przez naszych gości. Uczniowie mogli obsługiwać przywiezione sprzęty, poznali ich budowę oraz działanie. Wszyscy otrzymali wydrukowane niespodzianki.

#Laboratoria Przyszlosci

Matematyka wcale nie musi być nudna. Uczniowie klasy VIII składali na lekcji roboty SkriBot zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

#Laboratoria Przyszlosci

W ramach zajęć świetlicowych nasi uczniowie składali edukacyjne modele 3D. wykorzystali do tego klocki Lego Education BricQ Motion Prime zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.