Laboratoria Przyszłości - marzec

Dzieci z oddziałów przedszkolnych zbudowały rekwizyt do zilustrowania piosenki "8 kratek". Wykorzystały do tego słomki konstrukcyjne zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Doskonalą i rozwijają przy tym nawyki ruchowe i wyrabiają zdolność skupienia uwagi, poczucia rytmu oraz koncentracji.

#Laboratoria Przyszłości

#Laboratoria Przyszlosci

W ramach zajęć rozwijających zainteresowania i kreatywność uczniowie klasy V korzystają z wyposażenia zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Z pomocą robotów edukacyjnych SkriBot uczą się prostych algorytmów i programowania, natomiast wykorzystując zestaw LEGO Education BricQ budują proste modele techniczne, pomagające im w zrozumieniu zagadnień z zakresu fizyki i techniki.

#Laboratoria Przyszłości

#Laboratoria Przyszlosci